Skály Starosta a Starostová Kemp u Stránských
KONTAKTGALERIE

Kam na výlety?

Lanové centrum v Adršpachu

Lanové centrum v Adršpachu - nově postavený venkovní areál nízkých a vysokých lanových lávek pro všechny věkové kategorie a skupiny.

Koupaliště v Teplicích nad Metují

Koupaliště Teplice nad Metují - možnost občerstvení, ubytování, travnatý břeh, volejbal, houpačky, kolotoč.


Lyžařský vlek v Radvanicicíh

Lyžařský vlek Radvanice - Lyžařský areál se nachází v osadě Studénka spadající pod obec Radvanice v Čechách (okres Trutnov) na severní straně Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 550 - 650 m n. m. Jestřebí hory díky své výšce a poloze nabízejí kromě možnosti sjezdového lyžování a snowboardingu zajímavé příležitosti pro běžkaře, a v létě též pro cyklisty a pěší turisty. Není zde vzácností potkat psí spřežení, a to jak v zimě, tak v létě.

Pouze 12 Km od chalupy -->plánovač trasy


Lyžařský vlek v Teplicích nad Metují

Lyžařský vlek Teplice nad Metují - Sjezdovka má celkovou délku 500 m, přičemž od poloviny se rozvětvuje do dvou různě náročných úseků, na kterých si každý přijde na své. Silnou devizou sjezdovky je příznivá cena služeb a střízlivá návštěvnost, která jde ruku v ruce s předimenzovanou kapacitou vleku což se projevuje na minimální čekací době. Obvykle se čeká do jedné minuty a v době nejsilnějšího provozu je to řádově několik málo minut!

Pouze 6 Km od chalupy --> plánovač trasy


Fotky kolem chalupy
Fotky kolem chalupy
Fotky kolem chalupy