Skály Starosta a Starostová Kemp u Stránských
KONTAKTGALERIE

Ubytování

Objekt se nachází v řadě chalup pod skalami v obcí Adršpach, která se nalézá nedaleko města Teplice nad Metují a to v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Jedná se o místo v okrajové části světoznámého skalního města, na které je pěkný výhled z objektu.

Zrekonstruovaná roubená chalupa stojí v těsné blízkosti skalního města v udržované oplocené zahradě. Do objektu z počátku 19. století vejdeme ze zahrady vstupními dveřmi do předsíně, odkud vcházíme do společenské místnosti (pohovka, keramická pec, sekretář, TV, komoda) s jídelním koutem (stůl, židle, lavice). Z předsíně je po pravé straně přístupná menší kuchyňka (linka, lednice) a koupelna s WC (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Po strmém schodišti vystoupáme do podkrovní galérie (knihovna) s dveřmi do starodávné ložnice A (lůžka, truhla, skříň) a naproti ležícího pokojíku (lůžko), kterým projdeme do ložnice B (lůžka). Pokoje jsou vybaveny starodávným nábytkem, který citlivě doplňuje atmosféru objektu. Kolem budovy je rozlehlá zatravněná zahrada s možností opékání na otevřeném ohništi nebo grilování.

Můžete k nám přijet rekreovat po celý rok, dokonce a na Silvestra i na Vánoční svátky. Podívejte se na náš Ceník a objednejte si nevšední zážitek ještě dnes.

Fotky kolem chalupy
Fotky kolem chalupy
Fotky kolem chalupy